1,5 PROCENT PODATKU MA ZNACZENIE

Czy już myślisz o rozliczeniu podatkowym za 2023 rok? Pamiętaj, że 1.5 procent Twoich podatków może przyczynić się do realizacji wartościowych projektów – sportowych, edukacyjnych, kulturalnych oraz związanych ze wsparciem dla potrzebujących. Systematycznie prowadzimy ogólnopolskie kampanie społeczne – aktualnie pod hasłem „EKO POSTAWA – WIELKIE BRAWA!”, poprzez którą pragniemy przyczynić się do wyrabiania pożytecznych ekologicznych dobrych nawyków już od najmłodszych lat. 

W 2023 roku zrealizowaliśmy między innymi bezpłatne warsztaty kreatywne dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ramach dwóch projektów: WAKACYJNY PORT KULTURY, GDYŃSKA MAPA MODERNIZMU. Oznacza to kilkadziesiąt godzin zajęć prowadzonych przez znakomitych animatorów i animatorki, osoby eksperckie w swoich dziedzinach twórczych. Poprzez takie działania chcemy rozwijać nowe miejsce edukacji i integracji w budynku dawnej szkoły przy ulicy Gołębiej 9 w Gdyni. 

Równolegle rozwija się prężnie sportowa część Fundacji Trefl. Obecnie pod opieką mamy blisko 100 zawodników występujących w 7 drużynach: począwszy od kategorii do lat 17, a na rozgrywkach seniorskich drugiej ligi kończąc. Najzdolniejsi zawodnicy mają szansę na treningi i występy w pierwszej drużynie Trefla Sopot. Aktualnie są to Filip Gurtatowski, Wiktor Jaszczerski i Miłosz Toczek. Jednocześnie w pierwszej drużynie żółto-czarnych występują dwaj absolwenci naszej Akademii, którzy rozegrali już wiele sezonów w najwyższej klasie rozgrywkowej i w reprezentacji Polski – Jakub Schenk i Mikołaj Witliński.

 

Pamiętaj o nas.

Podaj księgowości te dane: FUNDACJA TREFL, KRS: 0000069822