Kampanie

Wypełniając społeczne powinności biznesowej Grupy Trefl, angażujemy się w kampanie społeczne, które promują #dobrenawyki: zdrowe i bezpieczne życie, rozwój rodziny, edukację międzypokoleniową.

 

Zrealizowane kampanie

Eko Postawa – Wielkie Brawa!

Fundacja Trefl adresuje kampanię społeczną pod takim hasłem do dzieci w wieku przedszkolnym, ale także do ich rodziców, krewnych i przyjaciół oraz grona nauczycieli i nauczycielek i osób opiekuńczych.

Symboliczny start akcji wyznaczono na 13 listopada 2023 roku. To data nieprzypadkowa, bo tego dnia rozpoczyna się Tydzień Edukacji Globalnej. Jego przesłanie – „Pokój dla planety. Planeta pokoju” – podkreśla, że społeczeństwa i instytucje nastawione na pokój i pokojowe rozwiązywanie konfliktów, otwarte są na dbałość o środowisko, przyrodę i zrównoważony rozwój.

Doceniamy wagę edukacji w rozwoju dzieci i chcemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju nowoczesnego wychowania przedszkolnego. Uważamy, że jego nieodłączną częścią jest rozwój świadomości ekologicznej, a #dobrenawyki w tej dziedzinie warto wprowadzać już od najmłodszych lat. Róbcie to razem z nami!

Oklaski za odblaski!

Ogólnopolska kampania pod hasłem „Oklaski za odblaski. Bezpieczne dzieci na drodze”, która wystartowała 1 października 2022 roku, zwraca uwagę przedszkolaków – a także ich rodziców, opiekunów, wychowawców i wszelkie osoby dorosłe z otoczenia dzieci – na kwestie odpowiedniego zachowania się na ulicy i drodze, w tym szczególnie na konieczność noszenia odblasków. Zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy dni są najkrótsze i szybko zapada zmrok.

Data premiery spotu kampanii, 30-sekundowej animacji z Treflikami w rolach głównych, nie była przypadkowa, bo przypadła w Ogólnopolskim Policyjnym Dniu Odblasków. Spot, który można oglądać w internecie, prezentowany był również między innymi w wybranych kinach studyjnych oraz w kinach sieci Helios w całej Polsce przed seansami dziecięcymi i familijnymi, a także w telewizji.