Wsparcie

Wypełniając społeczne powinności biznesowej Grupy Trefl, angażujemy się w kampanie społeczne, które promują #dobrenawyki: zdrowe i bezpieczne życie, rozwój rodziny, edukację międzypokoleniową, szacunek dla środowiska naturalnego. Zajrzyj do kampanii, którą prowadzimy aktualnie. Poznaj także wcześniejszą – jej przesłanie jest zawsze na czasie.

Jako Fundacja Trefl kreujemy własne przedsięwzięcia społeczne, ale wspieramy również zewnętrzne projekty edukacyjne, kulturalne i sportowe, zgodne z bliskimi nam wartościami.

Byliśmy na przykład partnerem V edycji wydarzenia organizowanego przez Fundację im. Jacka Kaczmarskiego: Kaczmarski Encore Festival. Koncert i wystawa odbyły się 17 września 2023 roku w Teatrze Miejskim w Gdyni.

Starannie analizujemy wszystkie napływające do nas wnioski, oferując na rzecz wybranych podmiotów i przedsięwzięć zarówno wsparcie produktowe (gry i zabawki marki Trefl), jak i finansowe.

• DANE WNIOSKODAWCY
  • SZCZEGÓŁY WSPARCIA