TREFL DLA MAŁYCH HEROSÓW

W Treflu nowy rok oznacza między innymi nowe działanie charytatywne. Mamy przyjemność ogłosić, że razem z firmami 99RENT, Decathlon oraz Ferrero zaangażowaliśmy się w akcję organizowaną przez Fundację Herosi dla małych pacjentów przechodzących leczenie w Klinice Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Warszawie.

Jak podaje Fundacja Herosi, jednym z problemów rodziców dzieci kończących leczenie onkologiczne jest brak możliwości powrotu do domu w bezpiecznych warunkach transportu prywatnego. Od stycznia 2024 roku wielcy mali Herosi, superbohaterki i superbohaterowie walczący o swoje zdrowie, będą wracać nie tylko w komfortowych warunkach, ale sama podróż także będzie dla nich przygodą. Dzięki 99RENT będą na nich czekać kierowcy w specjalnie przygotowanych i oznakowanych samochodach marki Tesla, a my razem z firmami Ferrero i Decathlon zadbamy, by uśmiech na twarzach wywoływały także przygotowane w środku pakiety upominków, a wśród nich oczywiście puzzle, gry i zabawki!

Ze strony Grupy Trefl akcję koordynuje Fundacja Trefl.