Warsztaty edukacyjne

Koszt

700zł

O warsztacie

Zajęcia filmowo-plastyczne dla osób w okresie późnej dorosłości, pozwalające na kreatywną zabawę połączoną z poznawaniem techniki animacji poklatkowej.

Uczestnicy i uczestniczki wykonują kolaże plastyczne, wykorzystując materiały wycinane z gazet i czasopism. Tematem prac są przyjemne chwile dnia codziennego, a także wspomnienia z przeszłości i marzenia na przyszłość. Pozytywne treści mają zachęcać do rozmowy i snucia własnych opowieści w przyjaznej atmosferze.

Z pomocą instruktorki wykonane wycinanki dodatkowo zostają wprawione w filmowy ruch przy użyciu tabletów zoprogramowaniem do animacji poklatkowej. Warsztaty zawierają elementy arteterapii i ćwiczeń uważności. Są okazją do zdobycia nowych doświadczeń oraz działania w grupie.

Kontakt:
tel. 505 552 356