FERIE W GDYNI? Z nami dzieci robią animowane filmy!

Spędzasz ferie w Gdyni i szukasz ciekawych zajęć dla dziecka? Zapisz je na warsztaty filmowe z cyklu ABC ANIMACJI POKLATKOWEJ. Fundacja Trefl zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na zajęcia w czwartek, 1 lutego 2024 roku. Zajęcia odbywają się w przestrzeniach Gdyńskiego Centrum Animacji przy ulicy Gołębiej 9 w budynku dawnej szkoły.

Do dyspozycji jest dziesięć samodzielnych stanowisk wyposażonych w tablety z oprogramowaniem do tworzenia animacji poklatkowej. Dzieci mogą pracować indywidualnie albo w zespołach dwu- lub trzyosobowych. Zapisać można zatem jedno, dwoje lub troje dzieci.

 

Termin: czwartek, 1 lutego 2024, godzina 11.00

Czas trwania: około 3 godzin

Wiek uczestników i uczestniczek: 7-12 lat

Cena warsztatów zależy od liczby zgłoszonych dzieci:

1 dziecko – 50 zł za dziecko

2 dzieci – 70 zł za parę

3 dzieci – 80 zł za trójkę

 

 ZAPISY:

  • Dane zgłaszającego (osoba dorosła)
  • Dane uczestników
  • Dodatkowe informacje
  • Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Dane zgłaszającego

Liczba zgłaszanych uczestników

Liczba dzieci

Liczba dorosłych

Dane pierwszego dziecka

Dane drugiego dziecka

Dane trzeciego dziecka

Regulamin

Zajęcia odbywają się w Gdyńskim Centrum Animacji przy ulicy Gołębiej 9 w Gdyni. Cena warsztatów: 80 zł za zespół rodzinny. Czas trwania warsztatów: 2-2,5h. ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ODWOŁANIA ZAJĘĆ. Wypełnienie kwestionariusza jest równoznaczne z akceptacją warunków.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisów i uczestnictwa w zajęciach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).

Zapraszamy do wspólnej filmowej zabawy! Chcesz zobaczyć, jakie animacje powstają podczas naszych warsztatów? Zajrzyj na YouTube