Chodź na ulicę Brydżową! Odwiedź muzeum kart

Przekonaj się i zorganizuj wycieczkę szlakiem tajemniczej uliczki, której nie ma na żadnej mapie Gdyni, a która kryje się w budynku dawnej szkoły na terenie gdyńskiego portu. Przenieś się do zaczarowanego świata, który zaskoczy Cię różnorodnością form, kolorów i przepięknych grafik!

Ekspozycję, którą można podziwiać w Gdyni, starannie zaaranżował twórca kolekcji, Andrzej Rzepkowski. Prezentowane tutaj talie kart do gry, a także pocztówki, plakaty, zdjęcia, etykiety oraz inne przedmioty to kolekcjonerski skarb, który warto odkryć. Zapraszamy starszych i młodszych, w tym rodziców z dziećmi w wieku od siedmiu lat!

JAK ODWIEDZIĆ MUZEUM KART?

Wystarczy się do nas zadzwonić albo napisać i umówić się na dogodny termin.

e-mail: fundacja@fundacja.trefl.com / tel. 505 552 356

Bilet normalny kosztuje 15 zł, a ulgowy 13 zł (ulga przysługuje dzieciom i młodzieży na podstawie legitymacji szkolnej lub studenckiej oraz seniorom 60+). Płatność na miejscu gotówką lub kartą płatniczą/BLIK.

Istnieje również możliwość organizacji zwiedzania z licencjonowanym Przewodnikiem lub Przewodniczką. Więcej szczegółów na stronie tutaj

JAK DO NAS TRAFIĆ?

„Ulica Brydżowa” znajduje się w budynku dawnej szkoły, Zespołu Szkól Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, przy ulicy Gołębiej 9 – boczna od ulicy Energetyków.

Dojazd autobusem linii m.in. R, 104, 128, 134, 150, 152, 173, 182, 194 – należy wysiąść na przystanku „Energetyków” i skierować się do ulicy o tej nazwie. Element charakterystyczny: ulica wiedzie wśród wysokich drzew w stronę terminalu kontenerowego. Należy minąć schronisko młodzieżowe. Miejsce docelowe znajduje się w kolejnym budynku po prawej stronie.

Muzeum Kart do Gry „Ulica Brydżowa” to projekt zarządzany przez Fundację „Trefl”, należącą do Grupy TREFL.