ABC animacji poklatkowej. Warsztaty dla grup szkolnych

Animacja poklatkowa to doskonałe narzędzie, by za jego pomocą opowiedzieć dowolną historię i wyrazić siebie przez krótki film. Może zafascynować i przedszkolaków, i starszych uczniów. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów w drugim semestrze roku szkolnego 2022/2023.

e-mail: fundacja@fundacja.trefl.com / tel. 505 552 356

Podczas zajęć dzieci pracują w dwu-trzyosobowych zespołach. Proponowane scenariusze zajęć to idealny pomysł na pierwszą wizytę w Gdyńskim Centrum Animacji. Zachęcamy też do kolejnych spotkań, których tematykę i scenariusz ustalamy indywidualnie dla każdej grupy: dostosowujemy je do wieku uczestników, ich zainteresowań i umiejętności.

czas trwania zajęć: 1,5-2 godziny

koszt:
-grupy liczące 15-20 osób: 40 zł za osobę
-grupy liczące 21-30 osób: 30 zł za osobę

Więcej szczegółów na temat oferty warsztatowej dla grup szkolnych na stronie tutaj