Warsztaty edukacyjne

Koszt

1500zł

O warsztacie

Śpiewająca pani Mrówka i pan Pasikonik przy fortepianie zapraszają dzieci na spotkanie z muzyką i Treflikami realizowane w formule koncertu gordonowskiego. U jego podstaw leży teoria uczenia się muzyki, opracowana przez amerykańskiego pedagoga i jazzmana Edwina Eliasa Gordona.

Na koncert składają się melodie śpiewane w różnych tonacjach i skalach, rytmiczanki oraz piosenki z serialu o
Treflikach. Mrówka i Pasikonik wykorzystują do muzycznych zabaw kolorowe rekwizyty: chusty i instrumenty. Dzieci mają też okazję spotkać się z Treflikami na filmowym ekranie.

Zajęcia wspierają rozwój poczucia rytmu i muzykalności, dają dzieciom możliwość doświadczenia muzyki na żywo dostosowanej do ich percepcji, rozwijają wyobraźnię i wrażliwość muzyczną, swobodną ekspresję oraz chęć do zabawy w grupie rówieśniczej.

Kontakt:
tel. 505 552 356